Servis PC
Údržba, servis, opravy počítačů a notebooků České Budějovice

Údržba notebooků

udrzba_3

Provádíme čištění Notebooku. Po demontáži vyfoukáme pod velkým tlakem prach a další nečistoty z vnitřku Notebooku klávesnice a DVDRW. Dále provedeme i kompletní vyčištění monitoru LCD, klávesnice a povrchu speciálním antistatickým přípravkem. To vše od ceny 500Kč (podle modelu a značky Notebooku)

Jak poznáte, že se jedná pravděpodobně o zanesené chlazení u Notebooku?

Typicky se objevují tyto příznaky: Zpomalení chodu, padání, případně restart Windows (především při větší zátěži např. při spuštění graficky náročnějších aplikací). Je nejvyšší čas nechat si odborně vyčistit Notebook. Předejdete tím většinou již trvalému poškození čipu v Notebooku.

udrzba_5

Notebook je zařízení, ve kterém je na velmi malém prostoru osazeno mnoho polovodičových součástek, které produkují odpadní teplo. Ventilátor s chladičem zajišťuje dostatečné odvětrání jen v případě, že není zanesen prachem. Velmi často se naši technici setkávají s případy, kde uživatel nerespektoval toto doporučení a případné opravy se pak pohybují v částkách od 4000Kč výše.

Údržba PC a tiskáren

Vše, co již bylo popsáno v úvodu ÚDRŽBA NOTEBOOK platí též pro stolní počítače PC a tiskárny.

Pravidelná údržba výpočetní techniky u zákazníka

udrzba_4

Profylaktická údržba se provádí v předem dohodnutých pololetních, případně ročních cyklech a rozsahu na základě smlouvy o dílo. Tato služba je cenově zvýhodněna (cenová nabídka je závislá na množství). Vyškolený personál zajistí odborné vnější i vnitřní vyčištění počítačů i periferií přímo u zákazníka. Při výběru zda pololetní nebo roční údržbu je třeba zvážit:
Podmínky v jakých vaše technika pracuje (prašnost, kuřácké pracoviště), vytížení počítače (8hod. nebo směny). Pro běžný kancelářský provoz doporučujeme profylaktickou údržbu 1x za rok. U počítačů umístěných ve zhoršených provozních podmínkách, doporučujeme pravidelné pololetní profylaktické údržby. Návštěva technika provádějícího údržby je vždy předem telefonicky konzultována s odpovědným pracovníkem, tím se minimalizují případné negativní dopady na provoz.

Kontakty

SERVIS-PC s.r.o.
Skuherského 64
Č. Budějovice
370 01
IČO: 25173952

Tel.:
+420 603 518 402
+420 387 200 900

E-mail: obchod@servispc.cz

Prodejna:
PO-PÁ
9:00-12:00
13:00-17:00

Mapa

Google plus facebook

Spolupracujeme


moderniweb.com © 2017